Farmasi Hoş Geldin Kampanyası

Farmasi Hoş Geldin Kampanyası

Farmasi hoş geldin kampanyası yeni üyelerin ilk üç ayına özel muhteşem bir kampanyadır. Yeni üye, ilk siparişini verdiği ay, 200 TL puanı geçtiğinde ilk kampanya hediyeleri sepetine otomatik olarak eklenir. Sonraki aylarda da 200 TL puanı geçtiğinde ikinci ve üçüncü ay kampanya hediyeleri sepetlerine yine aynı şekilde eklenecektir.

Farmasi hoş geldin kampanyası aşağıdaki görseldeki ürünlerden oluşmaktadır. Kampanya hediyeleri bazı aylarda değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle güncel kampanya hediyelerini öğrenmek için Farmasi şans broşürünü incelemenizi öneririz.

 • Birinci ayda sabun, el kremi ve maskara
 • İkinci ayda diş macunu, masaj kremi, sarımsaklı şampuan
 • Üçüncü ayda Reina EDP ve Shooter’s Man EDP
Hoş Geldin Kampanyası

Bu kampanyadan sadece yeni üye olan kişiler ve hesabı askıdan yeni alınan kişiler faydalanabilir. Eğer yeni üyelik açmamışsanız veya hesabınız askıda ise bize iletişim formlarından ulaşabilir üyeliğinizi aktifleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki Farmasi üyelik formunu doldurmanız ve ekip arkadaşlarımızın size ulaşmasını beklemeniz yeterlidir.

  Farmasi Üyelik Formu

  En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz tamamlanacaktır

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
  Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.