Farmasi Nar Paketi Nedir? Nasıl Alınır?

Farmasi Nar Paketi Nedir? Nasıl Alınır?

Farmasi nar paketi; Farmasi’nin girişimcilerine özel sunduğu, içerisinde 8 adet rastgele ürün olan bir kampanya paketidir. Bu paket tek seferde yapılan 200 TL’lik alışverişte kampanya sayfasında görüntülenmektedir. Yani 200 TL puanı aşan her siparişte satın al dedikten sonra açılan ilk sayfada girişimci, nar paketini sepetine ekleyip satın alabilir.

farmasi-nar-paketi-gorsel

Nar Paketi Kazançlı Mıdır?

Nar paketi, Farmasi’nin en kazançlı paketlerinden birisidir. Nar paketinin fiyatı sadece 39,99 TL’dir. İçerisinden rastgele çıkan ürünlerden biri veya bir kaçı ile ödenen para karşılanabilir. Geri kalan tüm ürünler girişimci için net kâr olacaktır.

Nar Paketi Nasıl Alınır?

Nar paketi satın almak için öncelikle Farmasi üyesi olunmalıdır. Üyeler tek seferlik siparişlerinde 200 TL puanı geçtiğinde bu set kampanyalar sayfasında görüntülenecektir. Görüntülenen sayfadan set sepete eklenip alınır. Nar paketi seti prim değersizdir. Yani bu set aldığınızda bu setten ek prim kazanamazsınız ve teşvik puanlarına etki etmez.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.