Farmasi Para Kazanma – Nasıl Kazanılır?

Farmasi Para Kazanma – Nasıl Kazanılır?

Farmasi’de üç farklı kazanç yöntemi mevcuttur. Farmasi para kazanma denildiğinde akla genellikle ilk olarak satış yapma gelir. Ama yüksek kazancın sırrı kariyer sisteminde gizlidir. Öncelikle bu üç farklı kazanç sistemini inceleyelim:

Üyelikten sonra ürünleri indirimli fiyata satın alabilir ve harcamalarınızdan tasarruf edebilirsiniz, aldığınız indirimli ürünleri katalog fiyatına göre satarak satış kazancı elde edebilirsiniz ve ekip kurarak yüksek prim kazanabilirsiniz.

Öncelikle Farmasi’de hiçbir zorunluluk yoktur. Yani üye olduğunuz için bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda üyelik ücretsizdir. Böylelikle hiç risk almadan ve sermayesiz bir şekilde kendi işinizi kurma imkanı sağlayabilirsiniz. Detaylara girmeden önce üye olmak isterseniz üyelik için aşağıdaki formu doldurabilir ve size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgiden sonra üyelik işleminizi tamamlayarak hemen Farmasi girişimci hesabınızı oluşturabiliriz.

  Farmasi Üyelik Formu

  En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz tamamlanacaktır

  Kişisel Alışveriş ve Tasarruf

  Farmasi üyesi olduğunuzda farmasi ürünlerini indirimli fiyattan satın aldığınız gibi tüm kampanya ve fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Aylık 300 TL’lik kozmetik ve market alışverişiniz Farmasi’de, indirim ve kampanyalarından faydalandığınızda 150 TL’ye düşecektir. Böylelikle ev ekonominize güzel bir katkı sağlayabileceksiniz. Ayrıca ürünleri denedikçe ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecek ve çevrenizdekilere doğrudan kendiniz ürün önerebileceksiniz. Bu da satış ve üye ekleme şansınızı artıracak önemli bir adım olacaktır.

  Ürün Satışı Yaparak Para Kazanma

  Üyelik sonrası aldığınız ürünleri %30 ve %40 kâr ekleyerek katalog fiyatına göre çevrenizdeki kişilere satış yapabilirsiniz. Böylelikle 300 TL’ye aldığınız bir ürünü ortalama 400 TL’ ye satabilir ve 100 TL kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca 300 TL puanı geçtiğiniz için ortalama 50 TL üzeri hediye de kazanabilirsiniz. Böylelikle satış kazançlarınızı katlayarak artırabilirsiniz.

  Ekip Kurarak Para Kazanma

  En yüksek Farmasi para kazanma yöntemi Farmasi kariyer sistemi ile elde edilebilir. Üyelikten sonra eklediğiniz her üye ve onların ekledikleri üyelerin tamamı size kazanç sağlar. Bu sistemde altınızdaki kişilerin aylık toplam alışverişine göre bir seviyeye yerleşirsiniz ve o seviyeye göre kazanç elde edersiniz. Ortalama 70 TL’den başlayan prim kazancı sınırsız rakamlara çıkmaktadır. Bir müdürün ortalama kazancı 2.200 TL’dir. Müdür seviyesi orta basamağın ilk adımıdır. Ondan sonraki seviyelerde kazançlar katlanarak artmaktadır.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
  Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.