Farmasi Ürün Satışı Ve Kazancı

Farmasi Ürün Satışı Ve Kazancı

Farmasi ürün satışı yaparak para kazanmak oldukça kolaydır. Farmasi’nin ürün yelpazesi çok geniş ve oldukça beğenilen popüler ürünlerden oluşmaktadır. Satış başına bir üründen %30 veya %40 kazanç sağlandığı gibi, ay içerisinde yapılan alışverişlerden de bir çok hediye kazanılabilir. Bunlarda satış kazancına artıran ek kazançlardır. Şimdi satış yaparak kazanç sağlamayı derinlemesine inceleyelim.

Farmasi Ürün Satışı Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Farmasi kataloğu iki bölümden oluşur. Birincisi Farmasi, ikincisi ise Dr.C.Tuna bölümüdür. Farmasi bölümünden aldığınız bir ürünü %30 kâr ile, Dr.C.Tuna bölümünden aldığınız bir ürünü ise %40 kâr ile satabilirsiniz. Örnek olarak;

 • Farmasi bölümünden 500 TL’ye girişimci fiyatı ile satın alınan ürünleri toplamda 650 TL’ye (500×1,30) satabilirsiniz. Böylelikle 150 TL satış kazancı elde edersiniz.
 • Dr.C. Tuna bölümünden 500 TL’ye girişimci fiyatı ile satın alınan ürünleri toplamda 700 TL’ye (500×1,40) satabilirsiniz. Böylelikle 200 TL satış kazancı elde edersiniz.

Bu örnekten yola çıkarak devam edersek toplam 1000 TL’lik ürün alarak 1350 TL’lik Farmasi ürün satışı yapmış oluyorsunuz. Buna ek olarak 1000 TL’lik alışverişinizden yaklaşık 200 TL satış değerinde olan teşvik kampanyası hediyesi olan ürünler kazanırsınız. Ayrıca 39,99 TL’ye alınan Farmasi Nar Paketi kampanyasından 3 defa da faydalandığınızı varsayarsak her paketten ortalama 75 TL, toplamda 225 TL kazanç sağlarız. Yani 1000 TL kişisel alışverişinizden;

 • 150 TL + 200 TL = 350 TL satış kârı
 • 200 TL Teşvik Hediyesi
 • 225 TL Nar Paketi
 • %7 Seviyesine gelindiği için 50 TL prim kazancı

Farmasi’de satış yapan biri bu örneğe göre toplamda 825 TL Net kazanç sağlanır

Yeni üyeler bu kampanyaya ek olarak hoş geldin kampanyası hediyelerini de alarak başlar. Bu kampanya, yeni girişimciye üç ayda toplamda ortalama 300 TL civarında hediye ürün kazandırır.

Neden Farmasi’de Satış?

Farmasi ürünleri gerek kalitesi, gerekse de fiyatı ile yoğun ilgi gören markaların başında gelmektedir. Ürün sattığınız kişiler zamanla sizlerin düzenli müşterisi haline gelecek ve size sürekli kazanç sağlayacaktır. İlerleyen zamanlarda müşteriler bunlarla yetinmeyecek ve Farmasi’ye üye olmak isteyeceklerdir. Böylelikle iletişim halinde olduğunuz müşterileri ekibinize katacak ve onlardan prim kazancı elde etmeye başlayabileceksiniz. Farmasi ürün satışı ile başlayan ilk adım ve kazançlar zamanla Farmasi prim kazancına dönüşerek devam edecektir.

Farmasi Üyelik İşlemi

Siz de bu işe ilk adımı atmak ve Farmasi’ye üye olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurabilir ve size ulaşmamı sağlayabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu

  En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz tamamlanacaktır

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
  Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.