Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi üyelik şartları, üye olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında gelir. Öncelikle Farmasi’de ürün satışı yapmak, ürün alma, üye ekleme veya bunlar gibi hiçbir zorunluluk yoktur. Farmasi’ye ister kazanç sağlamak için, isterseniz de müşteri olarak kayıt olabilirsiniz. Farmasi’nin en temel üyelik şartı yaş sınırıdır. 18 yaşını dolduran herkes Farmasi’ye üye olabilir. Bunların dışında bazı önemli şartlar da vardır. Şimdi bunları inceleyelim

Farmasi’ye üye olurken birinci derece akrabanız varsa onun altına üye olmanız gerekmektedir. Bu sonradan şirket tarafından fark edildiğinde hesabınız alt üyelerinizle birlikte, birinci derece akrabanızın altına çekilir. Bu durum sadece şikayetle araştırılır ve ona göre işlem yapılır. Bu şartın nedeni; kişi veya ekip çalınmasının önüne geçilmesi içindir.

Kişiler sadece kendi isimleri ve bilgileri ile üye olabilirler. Yani bir akraba veya tanıdık ismiyle Farmasi’ye üye olunması Farmasi üyelik şartları maddelerine ters bir davranış olacaktır. Ayrıca Farmasi’den kazanılan primler sadece hesap sahibi adına bankaya yatırılır. Bu yüzden ileride bir sıkıntı yaşamamak için kendi adınızla kaydınızı açmanızı öneririz.

Girişimciler üyelik sonrasında Farmasi girişimci kitapçığındaki kuralları da kabul etmiş olurlar. Bu yüzden buradaki kuralları okumanızı da öneririz.

Girişimci Kitapçığı Önemli Kurallar

 • Girişimciler Farmasi adını şirketi temsil eder gibi kullanamazlar, girişimci olduklarını açıkça belli etmelilerdir.
 • Eğer prim kazancı elde etmişlerse o ay içerisinde en az 160 TL puanlık alışveriş yapmış olmaları gerekmektedir.
 • Web sitesi ve sosyal medya üzerinden reklamları girişimci kitapçığı kurallarına göre vermek zorundadırlar.
 • Diğer marklar hakkında olumsuz paylaşımlar yapması yasaktır.
 • Eğer Farmasi lideri olmuş ise, Farmasi haricinde başka bir doğrudan satış firmasına üye olamaz.
 • Farmasi’nin tüm kurallarını kabul etmiş olur.

Gördüğünüz gibi Farmasi’de ağır hiç bir şart yok. Siz de Farmasi’ye üye olmak istiyor ve size Farmasi üyelik şartları uyuyorsa hemen aşağıdaki Farmasi üyelik formunu doldurabilir ve size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Size kısa zaman sonra dönüş yapacağız ve Farmasi ile ilgili tüm ayrıntıları anlatacağız. Üye olmak istediğinizde ise üyelik işleminizi tamamlayarak ekibimize katılmanızı sağlayacağız. Böylelikle aynı ekip içerisinde birlikte çalışarak kazançlar elde edeceğiz. Bunun için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

  Farmasi Üyelik Formu

  En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz tamamlanacaktır

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
  Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.