Farmasi Üyelik – Sende Ekibimize Katıl

Anasayfa » Farmasi Üyelik – Sende Ekibimize Katıl
Farmasi Üyelik

Siz de ek gelir sağlayacak bir iş arıyorsanız hemen Farmasi üyelik formunu doldurabilir ve anında Farmasi girişimcisi olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olmak tamamen ücretsizdir. 18 yaşını dolduran herkes Farmasi girişimcisi olabilir ve hemen kazanmaya başlayabilir. Peki nedir bu Farmasi? Biraz ona açıklık getirelim.

Farmasi; doğrudan satış sektöründe yer alan yerli bir firmadır. Ülkemizde doğrudan satış sektöründe birinci, dünyada ise otuz üçüncü sıradadır. Özellikle insan sağlığına zararlı ürünlere karşı dik duruşuyla ve ürün kalitesiyle kendini kanıtlamış, uygun fiyat oranları ile de girişimci ve müşterilerini mutlu etmeyi başarmıştır. Yüzlerce çeşit ürün ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca kazançlı prim sistemi ile binlerce kişiye yüksek gelir imkanı sunmayı başarmıştır.

Yüzde 7 seviyesinden başlayan ve Sultan ünvanına giden kariyer basamaklarında kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kariyer sisteminde kazanacağınız paranın bir sınırı yoktur. Çünkü Farmasi ürünleri aşırı sevilen, kullanılan ve satılan ürünlerdir. Bu nedenle cirolar hep yüksek olmakta ve kazançlarda onla oranla artmaktadır. Ayrıca platin direktör seviyesinden sonra araç kullanım hakkı elde edebilir, sonrasında ise şartları karşıladığınızda aracınızı ruhsatını alabilirsiniz. Her seviye atladığınızda ise ek bonus primlerle kazançlarınızı artırabilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için öncelikle Farmasi üyelik formunu doldurmanız ve takım arkadaşlarımızın size ulaşmasını sağlamanız gerekmektedir.

Farmasi’de kariyer yapabilmeniz için üst sponsorunuzun ve ekibinizin işi bilmesi ve iletişimi çok iyi olmalıdır. Bu yüzden profesyonel bir ekiple başlamak size çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. Farmasi üyelik işleminizi tamamlamak sadece bir başlangıçtır. Asıl olay bundan sonra başlamaktadır. İşin nasıl büyütüleceğini, öğrenmek istediğiniz bilgileri sizlere üst sponsorunuz ve takımınız vermektedir. Eğer başarılı bir ekip içerisinde yer almazsanız hızlı bir şekilde büyüyemez ve hatta işte başarısız bile olabilirsiniz. Bu yüzden size bir teklifimiz var!

Sende Hemen Farmasi Ekibimize Katıl!

Siz de hemen aşağıdaki Farmasi üyelik formunu doldurun ve ekibimize katılın. Ekibimize katılmadan önce sizlere tüm detayları ile Farmasi’yi anlatacak ve üyelik işleminizi tamamlayacağız. Farmasi üyelik işleminizden sonra ise gruplarımıza katılabilecek, diğer girişimci arkadaşlarla sohbet edebileceksiniz. Ayrıca ihtiyaç halinde bir çok liderimize ulaşabilecek, günün her saati Farmasi hakkında bilgi alabileceksiniz. Şimdiden aramıza hoş geldiniz 🙂 Birlikte kazanmanın ne demek olduğunu görmeye hazır olun.

    Farmasi Üyelik Formu

    En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz tamamlanacaktır

    Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
    Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.