Neden Farmasi? Doğru Network Seçimi

Neden Farmasi? Doğru Network Seçimi

Doğrudan satış iş modelinde çalışmak isteyen girişimcilerin genellikle sorduğu ilk soru ” Neden Farmasi ” olur. Çünkü; bu sektörde bir çok firma vardır ve hepsinin farklı şekilde kazanç planları vardır. Bu yazımda ben Halime Tığlı olarak neden Farmasi’yi seçtiğimi sizlere detaylı bir şekilde anlatacağım.

Benim için neden Farmasi sorusunun ilk cevabı tamamen yerli ve öz sermaye ile kurulmuş bir şirket olmasıdır. Çünkü; kozmetik, temizlik ve gıda takviyesi sektöründe muazzam cirolar yapılmakta ve ülkemizden kazanılan paralar yurtdışına akmaktaydı. Bu durum beni ciddi mânada rahatsız etmekteydi. Böylelikle Farmasi ile çalışmamı tetikleyen ilk etkileşim firmanın Türk firması olması oldu.

İkinci neden ise ürün yelpazesi ve ürün kalitesi. Neden Farmasi diyen birisine gönül rahatlığıyla şu cevabı verebilirim: Çünkü Farmasi; çok beğenilen, çok kullanılan ve tavsiye edilen ürünlerden ürün yelpazesini oluşturmuş ve bu ürünleri son derece kaliteli bir şekilde üretmektedir. Farmasi ürünlerini sattığım kişiler zamanla düzenle müşterilerime dönüşmüş, ilerleyen zamanlarda alt üyem olarak eklenmeye başlamıştır.

Üçüncü neden olarak ürün fiyatlarını gösterebilirim. Farmasi tamamen yerli üretim olmasının yanı sıra bir çok hammaddesini de kendi tarlalarında üreten bir firmadır. Böylelikle kaliteli ürünleri daha uygun fiyata üretebilmekte, girişimcilerine de daha fazla kazanç imkanı sunabilmektedir. Bu söylediklerimi diğer firmaların katalogları ile kıyaslayabilir ve farkı görebilirsiniz.

Dördüncü neden; kazanç planı ve kampanyalar. Farmasi’nin kazanç planı oldukça basit, kolay uygulanabilir ve yüksek kazançlıdır. Gerek ekip kurma olsun, gerekse satış olsun bir çok kazanç imkanı sunmaktadır. Üst seviyelerde para ödülleri, araç hediyesi (ruhsatlı), yurt içi ve yurt dışı gezileri gibi çok kampanya ve fırsat girişimcileri beklemektedir.

Beşinci neden: İşin kolaylığı. Neden Farmasi sorusunu soran bir kişiye kolaylıkla bu sistemi anlatamazsak ve işi öğretemezsek ekibimizi büyütemeyiz ve yükselemeyiz. Farmasi’de hem prim sistemini anlatmak olsun, hem de diğer bilgileri anlatmak olsun çok kolaydır. Böylelikle herkes kısa sürede işe adapte olabilmekte ve iş odaklı çalışmalar yapabilmektedir. Alınan bir ürün kaç liraya geliyorsa puanı da aynısıdır. Diğer firmalardaki gibi ürün geliş fiyatı ile grup puanları arasında matematiksel işlem yapmadan puanınızı kolaylıkla görebilir ve anlayabilirsiniz.

Bunların dışında Neden Farmasi sorunuz varsa aşağıdaki iletişim formundan veya Whatsapp butonundan bana ulaşarak kafanızdaki soru işaretlerinizi gidermeme yardımcı olabilirsiniz.

  Farmasi Üyelik Formu

  En kısa zamanda geri dönüş yapılacak ve üyelik işleminiz tamamlanacaktır

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Sıra Sende Üyelik Formu Sende Hemen Ek Kazanç Sağla
  Kendine ek kazanç sağlamak istiyorsan doğru yerdesin. Detayları öğrenebilmek için aşağıdaki formu doldurman yeterli. En kısa sürede dönüş yapacağız ve Farmasi hakkında bilmen gereken tüm detayları anlatacağız.